16 października 2015

Ever After High i empik school zapraszają na warsztaty „Czytajmy Bajki”

Już 24 października w 28 miastach Polski odbędą się bezpłatne warsztaty „Czytajmy Bajki”, organizowane wspólnie przez Ever After High i empik school. Lekcje mają na celu zachęcenie dzieci do nauki języka angielskiego poprzez czytanie bajek i kreatywną zabawę pobudzającą ich wyobraźnię. Uczestników warsztatów wspierać będzie ambasadorka marki Ever After High – wokalistka Natalia Szroeder! Warsztaty odbywające się we wszystkich placówkach empik school. Oprócz aktywnej nauki języka angielskiego, mają na celu pobudzenie dziecięcej kreatywności i zachęcenie do samodzielnego czytania bajek. Na uczestników lekcji czeka szereg aktywności, a wśród nich m.in.: wspólne czytanie książki w języku angielskim, nauka piosenek, ćwiczenia językowe inspirowane bohaterami znanych bajek oraz zajęcia plastyczne rozwijające wyobraźnię dzieci i wprowadzające je w zaczarowany świat Ever After High.

W programie nie zabraknie również niespodzianek z udziałem Natalii Szroeder, ambasadorki Ever After High. Specjalnie dla uczestników warsztatów, wokalistka nagrała wideo, w którym zachęcać będzie do nauki i rozwijania wyobraźni poprzez czytanie bajek. Lekcje poprowadzą wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, specjalizujący się w nauczaniu dzieci.
Warsztaty „Czytajmy Bajki” przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat i odbędą się w sobotę 24 października we wszystkich szkołach empik school w 28 miastach

Zapis trwają do 20 października, tutaj: KLIIK